KONST / Litografier / Färglitografi 11648033
nr 1164 8033
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färglitografi, Jorgo Krallis (f. 1937), "Heavy Trafic", signerad och numrerad 49/225, motivet: 65x49 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 februari 2018
kl 19:55:35
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis